Меню
Наша адреса: Ми з України !)
Ми з України !)
Пн-Пт: з 9:00 до 17:00

ТРЦ Сіті-центр Пр. Небесної Cотні 2 (2 поверх)
Пн-Нд: 10:00 до 21:00
вул. Першотравнева 80 (2 поверх)
Пн-Нд: з 8:00 до 18:00
вул. Ізмаїльська 35
Пн-Нд: з 8:00 до 16:00

Як обрати якісні фломастери?

Як обрати якісні фломастери?

В наш час на ринку присутні сотні моделей та видів фломастерів, представлених у різних цінових категоріях від десятків торгових брендів. Якщо ви вперше збираєтеся придбати таку канцелярію (особливо якщо вона призначена для маленької дитини), то спочатку можете розгубитися від асортименту. Ми розповімо вам про кілька правил вибору по-справжньому якісних та безпечних для здоров'я фломастерів, які дозволять вам заощадити кошти на покупку та не змусять у ній розчаруватися.


Як вибрати якісні фломастери

Набір різнокольорових фломастерів для малювання – що може бути найкращим для дитячого подарунка? Багато виробників пропонують цей товар у широкому асортименті, десятки кольорів і типів фломастерів задовольнять будь-які потреби юних художників. Якщо ви хочете придбати дійсно хороші фломастери, звертайте увагу на:

  • Міцний корпус із поліпропілену (пластику). Маркування PP на упаковці свідчить, що матеріалом для виготовлення є саме поліпропілен, який не залишає гострих країв при розломі або пошкодженні.
  • Безпечне для здоров'я чорнило. Якісні фломастери оснащуються чорнилом на водній основі, які легко змиваються з рук та одягу і абсолютно нетоксичні.
  • Ковпачок з вентиляційним отвором. Маленькі діти часто ковтають дрібні деталі, наскрізний ковпачок стане гарантією надходження повітря до дітей до приїзду лікарів.
  • Невдавливаемий пишучий вузол. Дитина часто не порівнює зусиль при малюванні, тому грифель повинен надійно фіксуватися в вузлі, що пише, без деформації і продавлювання в корпус.
  • Стійкість до висихання. Часто, скориставшись фломастерами для малювання, дитина залишає їх відкритими (без ковпачка). Якісна канцелярія оснащується стійким до висихання чорнилом, яке зберігає свою функціональність без захисту до 1 місяця.
  • Зручна ручка. Для маленького художника ергономіка дуже важлива, тому рекомендується купувати фломастери з трикутним корпусом для надійної фіксації в руці без перенапруги м'язів кисті.

Не заощаджуйте на якості

На запитання: «Які фломастери краще?» існує лише одна відповідь – зручні та якісні. Який би тип фломастерів ви не вибрали, здоров'я та безпека вашої дитини повинні стоять на першому місці. Вибираючи цю канцелярію, звертайте увагу на пропозиції від відомих брендів, що зарекомендували себе.

Коментарі