Меню
Наша адреса: Ми з України !)
Ми з України !)
Пн-Пт: з 9:00 до 17:00

ТРЦ Сіті-центр Пр. Небесної Cотні 2 (2 поверх)
Пн-Нд: 10:00 до 21:00
вул. Першотравнева 80 (2 поверх)
Пн-Нд: з 8:00 до 18:00
вул. Ізмаїльська 35
Пн-Нд: з 8:00 до 16:00

Обмін та повернення

     *Перевірка товару

Перевірку замовлення щодо цілісності упаковки та відсутності зовнішніх пошкоджень товару ми рекомендуємо здійснювати на місці — у відділенні служби доставки. За наявності пошкодження товару при перевезенні вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару та повідомте про це нам!

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на складі не більше 6 робочих днів, після чого відправляється назад!

 

     ПОВЕРНЕННЯ

     *Термін повернення

Товар, куплений в інтернет-магазині «Clipka», можна повернути протягом 14 календарних днів з моменту його отримання.

     *Умови повернення

Обов'язковою умовою обміну та повернення є те, що товар не був у вжитку, та має всі супровідні документи (ярлики, упаковку та ін.) , а також видаткова накладна, надана споживачеві під час покупки. Для уточнення всіх деталей та оформлення повернення зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.

     *Спосіб повернення грошей

Гроші повертаються на Вашу банківську картку протягом 3-5 робочих днів.


     *Обмін товару

Як компенсацію, згідно із законом України, ми надаємо Вам право обрати такий самий товар з іншої партії, або вибрати інший товар на ту саму суму грошей. Якщо Ви хочете обміняти заводський брак, доставку обидві сторони сплачуємо ми. Якщо ви змінюєте якісний товар, за доставку платите Ви.

     *Не підлягають обміну(поверненню)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Також обміну та поверненню не підлягають м'які, гумові, надувні дитячі іграшки.

     Телефон: 0973566061
     Електронна пошта: clipka@ukr.net
Спортивні товари
Спортивні товари
Навушники
Навушники
Все для творчості
 Все для творчості