Пн-Вс: с 8:00 до 16:00
250.00 грн

Пенал м'який вертикальний чорний

Новинка
Производитель: Без бренду
Код Товара: ЦБ-00041479
Отзывы: (0)
В наличии
250.00 грн
Характеристики: (смотреть все)
Кількість відділень
3
Пол
Універсальний
Форма
Косметичка
Цей стильний чорний пенал поєднує в собі максимальну місткість, ідеальну організацію простору та трендовий дизайн із милим чорним котиком. Завдяки м'якому корпусу та продуманій вертикальній конструкції, він легко поміщається в рюкзак, приємний на дотик і допомагає тримати всю канцелярію в бездоганному порядку.
Особливості моделі:
• М'яка безкаркасна конструкція: пенал приємний на дотик, легкий та еластичний, що дозволяє йому зручно розміщуватися у будь-якому рюкзаку.
• Ергономічна вертикальна форма: попри свою м'якість, пенал стійко стоїть на парті, забезпечуючи швидкий доступ до вмісту.
• Яскравий дизайн із котиком: милі об'ємні вушка, вишиті оченята та лапки роблять цей аксесуар особливим і привабливим.
• Три відділення на блискавці: дозволяють зручно розподілити ручки, олівці та маркери.
• Передня кишеня: прикрашена об'ємними деталями та ідеально підходить для зберігання точилок, гумок і дрібниць.
• Оригінальне кругле віконце: стильний прозорий елемент із написом «Play with me» додає дизайну унікального акценту.
• Зручна ручка-петля: для легкого перенесення та діставання з рюкзака.
Характеристики:
• Розмір: 21 х 10 х 7,5 см — оптимальний для розміщення стандартних олівців та лінійки.
• Матеріал: міцний, зносостійкий текстиль із м'якою підкладкою, який відмінно захищає вміст та легко очищається від забруднень.
• Надійна фурнітура: плавні блискавки зі зручними пулерами для комфортного щоденного використання.
Общие
Кількість відділень
3
Пол
Універсальний
Форма
Косметичка
Отзывы
0/ 5
средний рейтинг товара
0
Нет отзывов о данном товаре. Станьте первым, оставьте свой отзыв.

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.

Вы смотрели
Новинка
Акция
Пенал м'який вертикальний Kuromi
0
В наличии
Код товара: ЦБ-00041478
220.00 грн
-2%
215.00 грн
Новинка
Щоденник шкільний Kite тверда обкладинка NT
0
В наличии
Код товара: ЦБ-00041543
135.00 грн
Сумки для обуви
Сумки для обуви
Бутылки для воды
Бутылки для воды
Ланчбоксы
Ланчбоксы